Ankarada Ofis Depolama

Ankarada Ofis Depolama

Ofis Depolama

1998 yılından bu yana her alan da hizmet veren Ankara da eşya depola firmamız ofis depolama alanında da uzun zamandır hizmet vermektedir.
Kaliteli ve güvenilir adresin adı olan firmamız Ankara’da eşya depolama sizler den aldığımız işi   profesyonel ve uzman kadromuz aracılığı ile son model taşıma araçlarımız ile hizmet vermeye devam etmekten gurur duymaktayız.
Ayrıca ofis eşyalarınız Ankara’da eşya deposu firması tarafın dan sigortalanıp tamamen size özel odalar da size ait anahtarlar ile dilediğiniz zaman kameralar tarafından gittiğiniz her yerde takipleyebileceğiniz bir sisteme sahiptir.
Ofis paketleme nasıl yapılır:Bu işte ekip çok önemlidir. Gerekli olan ofis depolama işi için öncelikle profesyonel ve uzman kadroya ihtiyaç vardır. Gerekli olan bu uzman kadro tabiki de biziz :).
Kaliteli ve uzman kadromuz ile öncelikle sizin için gerekli olan ofis depolama işi için ön görüşme gerçekleştirerek ister sizin ofisimize gelmeniz ile  isterseniz de bizim sizin ofisinize gelmemiz ile bu görüşmeyi gerçekleştiriyoruz.
Karşılıklı şartlar ve istekler görüşüldükten sonra yapılacak işin gelişim aşamasını size tam anlamıyla aktardıktan sonra fiyatlandırma da görüşülerek çift taraflı sözleşme yapılarak sigortalama işlemi başlatılıp işe koyulunur.
Profesyonel ve uzman kadromuz son model filolarımız ile ofisinize gelip depolanması gereken evrak ve eşyalarınızı belirleyip liste haline getirip son derece korunaklı kolilerimiz kırılması ,hasar görmesi ve yıpranması engellenecek şekilde yerleştirilir.
Yerleştirilme işlemi bittikten sonra özenle kapatılan kolilerimiz son derece dikkatli bir şekilde kaliteli profesyonel ve uzman kadromuz ile asansör aracılığıyla son model filolarımıza (araç) düzenli bir şekilde yerleştirilip yola çıkılır. Değerli ofis eşyalarınızı geniş titiz ve sürekli güvenlik kamerası ile takip edilen korunaklı alanımıza getirmekteyiz.
Getirilen eşyalarınız 24 saat güvenlik kamerası ile  takip edilen size özel odalara yerleştirilerek size ait bir anahtar ile işlemimiz gerçekleştirilir.
Tecrübe: Ankara’da Ofis Paketleme işlemi için altın kural; çalışacağınız kişilerin bu işi daha önceden yapmış olmasıdır. Biz Ankara’da eşya depolama şirketi olarak  ofis paketleme işlemimiz kıymetli büro ,ofis malzemeleriniz yerinde demonte-monteleme işlemini Ankara eşya depolama  firmamızın bünyesinde yetiştirmiş olduğumuz uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Büro ve ofis malzemeleri nizin taşımacılığı zor ve itina isteyen bir iştir. Ofis Paketleme işlemimiz son derece kaliteli malzemelerimizle yapılmaktadır. Ofis Paketleme işlemi için Tecrübe olması şarttır. Firmamız eşya taşımacılık hizmetleri konusunda yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe sahibi firmalar arasındadır.
Ofis Paketleme yapılırken eşyalarınız  hiçbir şekilde hasar görmeden istenildiği üzere sorunsuz olarak teslimatını sağlamaktayız. Nakliye işleminde en önemli aşamalardan biri paketleme işlemidir.  Paketleme işlemi iyi yapılmayan bir nakliyat şirketinde eşyalarınızın hasar görme olasılığı oldukça yüksektir .
Biz Ankara’da eşya depolama olarak bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. Firmamızın bünyesinde yetiştirmiş olduğumuz uzman kadromuzla  siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekten gurur duymaktayız.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *