ArayınWhatsAppp

Dosya Depolama

Dosya Depolama

Ankara Dosya Depolama

Ankara Evrak Depolama

Ankara Dosya Paketleme

Ankara'da Dosya Depolama

Ankarada Dosya Depolama

Ankara'da Dosya Depolama 1998 yılından beri evrak depolama işinde profesyonel ve güvenilir ekibimizle başkentimiz Ankara'da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Başkent Ankara'nın güvenilir ve kaliteli firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Türkiye'de daha önce yaygın olmayan dosya depolama işinde nam salmış birkaç firmadan biriyiz.

Dosya depolama işi daha öncelerde günümüzde olduğu gibi yaygın değildi. Günümüzde çok fazla yaygın olan dosya depolama işi firmalarda çok fazla rehabet görmektedir.

Firmalarda çok fazla biriken arşivlenmesi gereken evraklar bulunmaktadır. Arşivleme işini düzenli yapamayan birçok firma evrakları kaybetmiştir.

Biz Ankara'da dosya depolama olarak değerli evraklarınızı en güvenilir şekilde muhafaza edip siz değerli müşterilerimiz için koruma altına almaktayız.

Depolama işlemlerinde evraklarınız tamamen Size özel oda lar da Size özel anahtarlar la depolanmakta dir. Dosya depolama hizmetimiz sigortalı olarak yapılmaktadır.

Ayrıca kamu ve özel sektör de kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait kurum ve kuruluşların bulunduklari ülkeler dé ilgili kanun gereğince saklamalari zorunlu belgeleri ile arşiv amacıyla sakladı ları veya saklayacaklari her türlü kağıt , mikro formlar ve manyetik medyaya kaydedilmiş bilgiler yazismalar sözleşmeler faturalar siparişler raporlar ve benzeri bütün evraklar depolama sistemi ile saklanmaktadır.

Kaliteli guvenilir ve uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimize titizlikle ile hizmet etmekten mutluluk duyarız . Değerli eşyalarınız, evraklariniz ve dosyalarınız bizlerle emin ellerde .

Ankara Eşya Deposu Ankara Eşya Depolama Ankara Kiralık Eşya Deposu Ankara Kiralık Eşya Depo Ankara Şehir içi Nakliyat Oyun Sitesi Kurmak Okey Oyna Ankara Evden Eve Nakliyat Anakara insaat dekorasyon Anakara temizlik şirketleri Anakara Eşya Depolama